[ATB] Aktualności

Większy zasięg Ritchie Bros w regionie EMEA

Data publikacji:

Firma Ritchie Bros. przejmie grupę Euro Auctions za kwotę 775 milionów funtów (około 1,08 miliarda dolarów).

Założona w 1998 r. firma Euro Auctions prowadzi aukcje bez cen minimalnych sprzętu ciężkiego z licytacją na placu i online pod markami Euro Auctions i Yoder & Frey, zatrudniając ponad 200 pracowników w 14 krajach.

W 2020 r. firma przeprowadziła 60 aukcji, sprzedając blisko 90 tys. maszyn i urządzeń za ponad 484 mln funtów w swoich dziewięciu lokalizacjach w Wielkiej Brytanii, Irlandii Północnej, Niemczech, Hiszpanii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Australii i Stanach Zjednoczonych. Podobnie jak Ritchie Bros., Euro Auctions również sprzedaje sprzęty na aukcjach czasowych oraz na platformie marketplace z opcjami Kup Teraz i Złóż Ofertę.

– Ritchie Bros. i Euro Auctions idealnie do siebie pasują, a ich wspólnym celem jest ułatwienie wglądu w aktywa, oferowanie usług i rozwiązań w zakresie rozporządzania nimi w sposób łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześniej

– powiedziała Ann Fandozzi, dyrektor generalny Ritchie Bros.

Ritchie Bros. zachowa pracowników Euro Auctions i jej markę, obie cieszące się uznaniem w regionie EMEA. Dzięki temu Ritchie Bros. zwiększy swój zasięg i dostęp do sprzętu, a także pozyska nowe źródła przychodów dzięki ofercie usług dla klientów Euro Auctions, w tym usług zarządzania aktywami, rozwiązań w zakresie danych, finansowania, gwarancji, ubezpieczeń, przeglądów, renowacji, wysyłki i innych.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.