[ATB] Aktualności

Wirtualne zwiedzanie Joskin

Data publikacji:

W dobie pandemii koronawirusa organizowanie imprez typu dni otwartych drzwi wydaje się być karkołomnym przedsięwzięciem. W sukurs przychodzą jednak najnowsze zdobycze techniki, dzięki którym takie inicjatywy są możliwe do przeprowadzenia - w całości w wersji wirtualnej. Tak jak uczyniła firma Joskin, organizując w ten sposób jubileuszową, 20. edycję Pro Days Joskin, która wystartowała tuż przed świętami Bożego Narodzenia.

Każdego roku belgijskie Soumagne, gdzie znajduje się siedziba główna grupy Joskin odwiedza ponad 10 tys. gości. Mogą tam z bliska obejrzeć wystawione maszyny, przyjrzeć się procesowi ich produkcji, porozmawiać z pracownikami firmy, a przy tym skorzystać z okazyjnych propozycji w sektorze outlet czy z bogatej oferty firmowego sklepu z pamiątkami.

Covid-19 i wynikające z tego ograniczenia epidemiczne zmieniły jednak wszystko. Prawie wszystko, bo wszystko to co we wcześniejszych edycjach było możliwe w klasycznym wydaniu „face to face”, tym razem przeniesione zostało do świata wirtualnego. A zatem z okazji 20. edycji Pro Days Joskin, od 23 grudnia ub. roku całkowicie zmieniono firmową stronę, która stała się bardziej praktyczna i łatwiejsza w obsłudze.

Wystarczy zaledwie kilka kliknięć, aby skorzystać z ilustrowanych i szczegółowych objaśnień, a także uzyskać jasnych odpowiedzi na szereg pytań stawianych tradycyjnie przez zwiedzających. Co prawda maszyn ze znakiem Joskin nie można zobaczyć i dotknąć na żywo, ale jest za to prawdziwy wirtualny salon o powierzchni ponad 14 tys. m². I nie trzeba wychodzić z domu, ani narażać swoje zdrowie, aby spacerować po salach wystawowych firm Joskin i DistriTech, przyglącając się jednocześnie prezentowanym w ten sposób propozycjom. Pomocne są w tym przede wszystkim szczegółowe opisy techniczne czy też filmy przedstawiające poszczególne grupy produktowe.

To oczywiście nie wszystko, gdyż dostępne są także filmiki przedstawiające wszystkie usługi oferowane zarówno przed, jak i po sprzedaży, a także wszystkie zakłady produkcyjne firmy Joskin (zlokalizowane w Belgii, Francji i Polsce). Wirtualne dni otwarte pozwalają krok po kroku zapoznać się z całym cyklem produkcyjnym maszyn Joskin - od rozrzutników obornika po wozy asenizacyjne. Dzięki nim można również poznać sposób działania jednej z wizytówek firmy - okazałej ocynkowni zlokalizowanej w polskim zakładzie w Trzciance.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.