[ATB] Aktualności DoosanBobcat budowlane

Blisko rekordu zamówień w Doosan Bobcat

Data publikacji:

Doosan Bobcat i wyłączny diler tej firmy w Czechach - firma Bobcat CZ, ogłosili kolejne rekordowe zamówienie od tego samego klienta - DEK Pujcovna - obejmujące nową partię 76 maszyn Bobcat.

Zobacz także: Kompaktowa z plusem

DEK Pujcovna zamówił dostawę 76 nowych minikoparek Bobcat o masie roboczej od 1 do 8,5 t (modele E10z, E19, E35z, E50 oraz E85).

– Po zeszłorocznym rekordowym zamówieniu 68 minikoparek i ładowarek, nowa dostawa kolejnych 76 maszyn stanowi największe jednorazowe zamówienie uzyskane przez firmę Bobcat w Czechach – mówi David Hubik, dyrektor regionalny zajmujący się

Czechami i regionem Europy Środkowo-Wschodniej w Doosan Bobcat EMEA. DEK Pujcovna ma duże doświadczenie z marką Bobcat - najpierw w 2017 r. firma zakupiła 10 minikoparek Bobcat, a dwa lata później kolejne 51 minikoparek i 30 ładowarek o sterowaniu burtowym. Pod barwami DEK Pujcovna dostępna jest flota 167 maszyn Bobcat, służąc klientom z 74 oddziałów w całym kraju.

Dobre oceny

– Maszyny Bobcat dowiodły swojej jakości, trwałości i niezawodności – mówi Michal Svejcar, dyrektor DEK Pujcovna. – Mamy kilka lat doświadczenia z ponad setką maszyn Bobcat. Dzięki sieci dziesięciu wyspecjalizowanych oddziałów diler, Bobcat CZ, obejmuje swoją działalnością cały kraj. Dlatego nie tylko obsługa jest wysokiej jakości, ale jej realizacja jest szybka, co jest decydujące zarówno dla nas, jak i dla naszych klientów – dodaje Michal Svejcar.

Doosan Bobcat produkuje znaczącą część produktów ze swojej oferty w zakładzie w Dobris w Czechach, gdzie znajduje się również nowa siedziba główna firmy na Europę, Bliski Wschód i Afrykę. Poza nową siedzibą i zakładem produkcyjnym Doosan Bobcat utrzymuje w tym miejscu również duże ośrodki szkoleniowe i badawcze.

– Wszystko, od rozwoju produktu, poprzez produkcję, kontrolę jakości, testy, aż po obsługę klienta i szkolenia dotyczące produktów, odbywa się w tym samym miejscu. Pozwala nam to gwarantować wysoką jakość i niezawodność maszyn Bobcat, jak również oferować obsługę na najwyższym poziomie – wyjaśnia David Hubik.

Diler od 20 lat

Bobcat CZ jest wyłącznym autoryzowanym dilerem kompaktowych ładowarek, minikoparek, ładowarek teleskopowych, osprzętu i części zamiennych firmy Bobcat od 2000 r. Firma oferuje szeroką gamę maszyn i osprzętu do wynajęcia poprzez sieć dziesięciu ośrodków handlowych i serwisowych rozsianych po całych Czechach. Bobcat CZ zapewnia sprzedaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, wynajem, szkolenia operatorów oraz dostawę części zamiennych dla ponad 3000 klientów.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atb 10/2020 - zamów:

Bezpłatny egzemplarz   prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.