[ATB] Aktualności Koparki kołowe

Debiut 15-tonowej koparki Sunward w Europie

Data publikacji:
Debiut 15-tonowej koparki Sunward w Europie

Podczas wrześniowych międzynarodowych targów Matexpo w holenderskim Kortrijk firma Sunward Europe zaprezentowała swoją nową 15-tonową koparkę kołową.

 

Uzbrojony w dwuczęściowy wysięgnik model Sunward SWE 155FW o masie roboczej od 14,7 (lemiesz) do 15,4 t (lemiesz i tylne stabilizatory) wyposażony jest w ekonomiczny silnik Cummins, zapewniający maksymalny moment obrotowy 620 Nm. Według producenta operator może skorzystać z 5 programowalnych trybów pracy osprzętu, a przy tym ma do dyspozycji wydajny układ hydrauliczny (zbiornik oleju o pojemności 185 l, ciśnienie 31,4/34,3 MPa), pozwalający efektywnie wykonywać takie czynności robocze jak kopanie, podnoszenie czy manewrowanie.

Warto podkreślić również deklarowane przez producenta zastosowanie grubszej blachy w podstawowych elementach konstrukcyjnych, takich jak wysięgnik, rama czy podwozie. Dzięki temu są one odporne na odkształcenia nawet w trudnym środowisku roboczym. Wszystkie elementy nośne są wykonane z wysoko wytrzymałej stali konstrukcyjnej o dużej ciągliwości, dzięki czemu komponenty charakteryzują się wysoką odpornością na zużycie i wytrzymałością strukturalną.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.