[ATB] Nowości SaMASZ komunalne

Fisher SaMASZ-u w nowej wersji

Data publikacji:

Kosiarki wysięgnikowe firmy SaMASZ przystosowane są do pracy z wieloma różnymi głowicami roboczymi. Oprócz kosiarek bijakowych dostępny jest inny osprzęt, który z powodzeniem można mocować na teleskopowym ramieniu roboczym Fisher. Producent z Podlasia na nowy sezon wprowadził do oferty właśnie nowy model nośnika hydraulicznego - Fisher H.

Nowy nośnik z wysuwem hydraulicznym firmy SaMASZ o masie 260 kg przystosowany jest do współpracy z piłą tarczową z serii PT lub przycinarką do gałęzi PG. Urządzenie o bezstopniowym wysuwie bocznym (do 110 cm) charakteryzuje się bezstopniową regulacją pochylenia głowicy roboczej - do 110° (wyposażenie standardowe, obejmujące także m.in. ruchomą płytę montażową, zabezpieczenie najazdowe i transportowe oraz panel sterujący), a także niskim zapotrzebowaniem mocy pompy hydraulicznej pojazdu.

Konstruktorzy SaMASZ-u wiele uwagi poświęcili zapewnieniu wysokiego komfortu i łatwości użytkowania. W związku z tym zwracają uwagę przede wszystkim: wygodne sterowanie za pomocą pulpitu, zabezpieczenie transportowe w postaci siłownika gazowego, wygodne i mechaniczne składanie do transportu, a także kompaktowe wymiary, które nie ograniczają widoczności podczas pracy i transportu.

Jeśli chodzi o połączenie z nośnikiem, SaMASZ oferuje opatentowany system zaczepiania za pomocą ramek od pługów z serii PSV, a także możliwość zaadoptowania ramki pod większość pojazdów z ładowaczem czołowym oraz wyposażenia adaptera w opcjonalny przeciwciężar. Połączenie z głowicą roboczą nie nastręcza żadnego problemu - do skręcenia jest tylko 6 śrub; adapter wyposażony w gniazda Euro ułatwia połączenie przewodów hydraulicznych głowicy roboczej.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.