[ATB] Aktualności Santander Leasing

Nowa witryna Santander Leasing

Data publikacji:

Santander Leasing uruchomił nową, bardziej przyjazną klientom i partnerom biznesowym stronę internetową. Jest ona dostępna pod dotychczasowym adresem.

Zobacz także: Niższe koszty eksploatacji

Jednym z najważniejszych celów zmiany było uproszczenie języka prezentowanych materiałów, w tym potrzebnych leasingobiorcom dokumentów. Nowa strona to także nowoczesna szata graficzna, zapewniająca prostą i intuicyjną nawigację, dzięki czemu treści dostępne są w przejrzystej, przyjaznej użytkownikom formie. Ponadto układ strony został dostosowany do najnowszych światowych trendów „ux design”, które mają zdecydowanie wpłynąć na pozytywne doświadczenia użytkowników podczas korzystania z serwisu.

Dotychczasowy serwis Santander Leasing liczył ponad 280 stron i artykułów. Całość struktury została uproszczona i skrócona o 1/3 zachowując przy tym istotne i wartościowe dla użytkowników materiały. Informacje na temat pełnego profilu działalności spółki zostały bardziej wyeksponowane, a czytelny układ witryny umożliwi klientom pozyskiwanie potrzebnych informacji na temat dostępnych produktów i usług. Nowa strona jest w pełni responsywna - dostosowuje się do rozdzielczości konkretnych urządzeń, na których przeglądana jest treść.

– Chcemy dostarczać naszym klientom oraz obecnym i potencjalnym partnerom wszystkich kluczowych informacji w przejrzysty, intuicyjny i nowoczesny sposób. Dlatego stworzyliśmy zupełnie nową stronę internetową, zawierającą szereg udogodnień i nowych funkcjonalności – podkreśla Daniel Mrozek, dyrektor partnerstwa strategicznego i marketingu Santander Leasing.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atb 10/2020 - zamów:

Bezpłatny egzemplarz   prenumeratę

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.