[ATB] Aktualności

Nowe wypożyczalnie Kiloutou Polska

Data publikacji:
Nowe wypożyczalnie Kiloutou Polska

Specjalizująca się w wynajmie sprzętu budowlanego firma Kiloutou uruchamia dwie nowe wypożyczalnie w Polsce. Kolejne kroki w ekspansji firmy stanowią placówki w Płocku oraz Zielonej Górze.

Firma Kiloutou ma w swojej ofercie ponad 1000 typów maszyn i ponad 250 tys. jednostek sprzętowych dedykowanych dla szerokiej gamy klientów, w tym firm budowlanych, rzemieślników, małych i średnich przedsiębiorstw, fachowców o raz sektora przemysłowego.

Kiloutou cały czas rozwija swoją działalność, skupiając się na innowacyjnych rozwiązaniach i efektywnej obsłudze klienta. Firma oferuje produkty do robót ziemnych, prac na wysokości oraz drobne maszyny i narzędzia, pozwalające spełniać oczekiwania klientów przy realizacji różnorodnych projektów.

Obecnie Kiloutou w Polsce działa w oparciu o 33 wypożyczalnie, wśród których znalazły się również nowe placówki w Płocku i w Zielonej Górze

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.