[ATB] Aktualności BKT budowlaneopony budowlane

Opony BKT w wymiarze 3D

Data publikacji:

Począwszy od maja br. na stronie internetowej hinduskiego producenta ogumienia - firmy BKT, można oglądać w 3D ponad 300 produktów z gamy opon BKT, interaktywnie „zwiedzając” rozwiązania i stronę internetową.

Ta nowa funkcja umożliwia oglądanie opon z różnych perspektyw i w najdrobniejszych szczegółach, pomagając użytkownikom w wyborze produktu najbardziej odpowiadającego ich potrzebom.
To jednak nie wszystko. Doświadczenie online jest również wzbogacone o nowe „pigułki wideo” BKT, które towarzyszą trójwymiarowej prezentacji produktów.

Dostęp do tych filmów uzyskuje się poprzez proste kliknięcie, a eksperci BKT opowiadają w nich o głównych cechach i funkcjach wybranego produktu. Na przykład, aktywując wideoklip będzie można zobaczyć oponę w fazie testowej i dowiedzieć się więcej o jej technologii i najważniejszych cechach. Wszystko po to, iż w centrum uwagi nowego doświadczenia internetowego BKT są zawsze użytkownicy końcowi, z ich potrzebami i wymaganiami.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.