[ATB] Aktualności

Caterpillar - "Zróbmy to!"

Data publikacji:

Jako wiodący na świecie producent sprzętu budowlanego, firma Caterpillar wspiera inwestycje infrastrukturalne na całym świecie. Wraz ze swoimi partnerami zależni są od nowoczesnej infrastruktury transportowej, aby ich produkty były szybko i sprawnie dostarczane klientom.

W szczególności w USA Kongres i prezydent Donald Trump mają możliwość zajęcia się starzejącą się infrastrukturą transportową kraju. Obecny federalny rachunek za autostrady wygasa w 2020 r., wymagając ponownej autoryzacji przez Kongres. Prezydent wspomniał o inwestycjach w infrastrukturę federalną nadając jej charakter priorytetu politycznego w swoim przemówieniu na temat stanu Państwa w dniu 5 lutego, Kongres również podkreśla  znaczenie infrastruktury transportowej.

Jason Conklin, wiceprezes Global Construction and Infrastructure, przemawiał niedawno na konferencji w Izbie Handlowej w USA. Jason mówił o znaczeniu infrastruktury dla konkurencyjności gospodarczej i podkreślał, w jaki sposób technologia Caterpillar może pomóc w zwiększeniu inwestycji w infrastrukturę.

Na konferencji w Izbie Reprezentant Peter DeFazio (D-OR), przewodniczący Komitetu ds. Transportu i Infrastruktury, który będzie kierował pracami nad ustawą o finansowaniu autostrad przez Kongres, mówił także o kosztach gospodarczych poniesionych w przeszłości w związku z brakiem modernizacji infrastruktury i potrzeb. Ted Budd (R-NC) wyjaśnił innowacyjną propozycję legislacyjną, pomagającą w finansowaniu potrzeb infrastrukturalnych.

Firma Caterpillar opowiada się za silnymi inwestycjami w infrastrukturę na całym świecie, aby pomóc swoim klientom w budowaniu lepszego świata. Jak powiedział Jason do Izby: "Zróbmy to! Czas zainwestować."

Źródło: Caterpillar

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

Pokaz ładowarki Venieri 1.63D TL, minikoparki Messersi M16U i M28U


On 'Play' external media is loaded and the privacy policy of YouTube applies

Pokaz maszyn Mecalac: 8MCR, 9MWR, AS750 i Revotrack 9 w akcji na placu testowym


On 'Play' external media is loaded and the privacy policy of YouTube applies

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.