Aktualności

Contractus/Strautmann - Kolbobranie na Podlasiu

Data publikacji:

Maszyny do zbioru kukurydzy, przyczepy zbierające i wozy paszowe, jak również prezentacja odmian kukurydzy - oto główne atrakcje Podlaskiego Kolbobrania, które zagościło w ostatnich dniach w gospodarstwie rolnym należącym do Antoniego Grędzińskiego w Biernatkach koło Augustowa. Organizatorami spotkania były firmy Contractus i Strautmann.

Licznie zebrani hodowcy bydła i producenci mleka (około 200 osób) zobaczyli pokaz sprzętu do zbioru kukurydzy. W roli głównej wystąpiła sieczkarnia John Deere 8300i napędzana firmowym silnikiem o mocy maksymalnej 360 kW/490 KM, której towarzyszyły zestawy transportowe tworzone przez ciągniki John Deere z serii 6M oraz przyczepy Giga Vitesse 4001 oraz Aperion 2401, o pojemności DIN odpowiednio 38 i 28 m³ - wszystkie maszyny dostarczone przez organizatorów spotkania.
Przybyli rolnicy mieli również okazję zapoznania się z aktualną ofertą firm nasiennych: Euralis, LG, KWS oraz Pioneer.

Grzegorz Antosik

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

Pokaz ładowarki Venieri 1.63D TL, minikoparki Messersi M16U i M28U


On 'Play' external media is loaded and the privacy policy of YouTube applies

Pokaz maszyn Mecalac: 8MCR, 9MWR, AS750 i Revotrack 9 w akcji na placu testowym


On 'Play' external media is loaded and the privacy policy of YouTube applies

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.