Aktualności

Valtra - podwójna nagroda dla Versu T254

Data publikacji:

Podczas targów Agritechnica w Hanowerze Valtra z modelem T254 Versu zdobyła dwie prestiżowe nagrody: w konkursie „Tractor of the Year 2018” oraz „Best design 2018". Z kolei nowa Valtra serii A była jednym z pięciu finalistów w kategorii „Best Utility". „Tractor of the Year 2018” to jedna z najbardziej prestiżowych nagród w branży, świadcząca o innowacyjności, technologii i wydajności. Jest to pierwsza nagroda w tej kategorii przyznana Valtrze.

Valtra ustanawia nowy standard w intuicyjnej obsłudze; ciągnik oferuje wysoki poziom komfortu, wydajności, użyteczności i wszechstronności. Standardowy podłokietnik SmartTouch z 9-calowym ekranem dotykowym, inteligentna i wielofunkcyjna dźwignia jazdy i nowy joystick hydrauliczny zapewniają najlepszy i najprostszy interfejs użytkownika w branży. Pozwala operatorowi kontrolować i regulować prawie każde ustawienie silnika, skrzyni biegów, hydrauliki, AutoGuide, telemetrii itp. W rzeczywistości jest to nowy sposób pracy z terminalem ciągnika - podkreślało jury konkursu.

Najnowszy model Serii T, Valtra T254, został zaprezentowany w czerwcu tego roku a dostawy do klientów rozpoczęły się już w sierpniu. Valtra T254V to idealna maszyna do ciężkiej pracy, a podłokietnik SmartTouch pozwala na obsługę najnowszych narzędzi rolnictwa precyzyjnego przy użyciu tego samego interfejsu użytkownika wykorzystywanego do sterowania traktorem. Dzięki SmartTouch jazda ciągnikiem z przekładnią powershift jest teraz jeszcze łatwiejsza – ciągnik można prowadzić tak, jakby miał przekładnię bezstopniową. Najmocniejszy model serii T – T254 osiąga moc 271 KM.

Otrzymanie tych ważnych nagród i uznanie finalistów jest niesamowite i stanowi kontynuację licznych wyrazów uznania oraz nagród dla produktów czwartej generacji od momentu ich prezentacji i wprowadzenia na rynek w 2014 roku. Valtra T254 z podłokietnikiem SmartTouch to świadectwo ciągłego rozwoju Valtry, gdzie podkreśla się niezawodne, łatwe w użyciu i intuicyjne rozwiązania dzięki którym praca z produktami Valtry jest dla rolników przyjemnością i dzięki którym mogą korzystać a najnowszych rozwiązań technologicznych - skomentował Mikko Lehikoinen, Dyrektor ds. marketingu Valtra Inc.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

Pokaz ładowarki Venieri 1.63D TL, minikoparki Messersi M16U i M28U


On 'Play' external media is loaded and the privacy policy of YouTube applies

Pokaz maszyn Mecalac: 8MCR, 9MWR, AS750 i Revotrack 9 w akcji na placu testowym


On 'Play' external media is loaded and the privacy policy of YouTube applies

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.