[ATB] Nowości

Aktualizacja biblioteki BIM

Data publikacji:

Biblioteki Building Information Modeling (BIM) zmieniają oblicza współczesnego budownictwa na całym świecie, ponieważ są ważnym elementem w cyfryzacji, modelowaniu i zarządzaniu informacjami o wznoszonych budynkach. To również doskonałe narzędzie do projektowania, wspomagające klasyczne systemy typu CAD. Firma Haulotte ogłosiła aktualizację swojej biblioteki BIM, która obejmuje teraz jeszcze więcej urządzeń będących w portfolio tej grupy. Obecnie biblioteka obejmuje łącznie 41 różnych modeli maszyn.

Wszystkie obiekty Haulotte BIM są dostępne w formacie Autodesk Revit i IFC, dzięki czemu specjaliści od budownictwa i infrastruktury, architekci czy inżynierowe mogą łatwo zintegrować je ze swoimi projektami cyfrowymi. Prezentowana biblioteka Haulotte zawiera dane o różnym sprzęcie do podnoszenia, w tym o: 9 wysięgnikach przegubowych, 9 ładowarkach teleskopowych, 15 podnośnikach nożycowych, 3 wysięgnikach teleskopowych oraz 5 podnośnikach masztowych.

Aktualizowana baza BIM zawiera teraz kompleksowe informacje o każdym produkcie, aby wspomagać projektantów w ich działaniach i umożliwić im łatwą identyfikację najlepszego sprzętu do danej pracy. Clément Viaouet, menedżer produktowy w Haulotte stwierdził:

– Udostępniona aktualizacja całkowicie uzupełnia oferowaną bibliotekę BIM. Oczywiście w miarę pojawiania się nowych urządzeń, będą one również dostępne, a Grupa Haulotte dalej będzie aktywnie uczestniczyć w rozwoju cyfryzacji przemysłu budowlanego. Linia produktów Haulotte jest dostępna na stronach internetowych Haulotte oraz w BIMobject Cloud.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.