[ATB] Aktualności Haulotte

Flota podnośników nożycowych Haulotte coraz szersza

Data publikacji:

Hiszpańska firma rentalowa Alcamar powiększyła swoją flotę podnośników nożycowych Haulotte o 11 nowych maszyn.

Firma działa od ponad 50 lat i świadczy usługi sprzedaży, wynajmu i konserwacji dla sektora przemysłowego na całym Półwyspie Iberyjskim, w tym w Portugalii i na okolicznych wyspach. Zakup Alcamar, który pozwoli jej wzmocnić usługi wynajmu w regionie, obejmuje gamę spalinowych i elektrycznych modeli do pracy w trudnym terenie - Compact 10 i Compact 12 marki Haulotte.

Podnośniki nożycowe mają udźwig 450 kg. Compact 10 oferuje wysokość roboczą 10,1 m, a Compact 12 - 11,98 m. Oba modele, przeznaczone do prac na zewnątrz i wewnątrz budynków, są wyposażone w silnik elektryczny 24 V DC, czujniki przechyłu (pothole) i przenośne stanowisko sterowania w platformie.

– Ta nowa dostawa podkreśla nasze wspólne zaangażowanie we wspieranie rynku budowlanego w tym szczególnym okresie. Jesteśmy wdzięczni za ponowne zaufanie ze strony Alcamar – mówi Ivan Morodo, dyrektor generalny Haulotte Iberica. – Nowe podnośniki nożycowe dołączają do floty 300 jednostek urządzeń podnoszących firmy, z których mniej więcej jedna trzecia została wyprodukowana przez Haulotte – dodaje.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.