[ATB] Aktualności

Himoinsa przejmuje Hispano Acústica

Data publikacji:

Hispano Acústica jest czołową firmą w sektorze rozwiązań inżynierii akustycznej z wybitnymi osiągnięciami w projektowaniu przemysłowych systemów dźwiękoszczelnych, a jej przejęcie stanowi znaczący krok dla firmy Hominsa. Od teraz firma będzie znana na rynku jako HiAcoustic, aby wzmocnić swoją pozycję zarówno w Europie, jak i na całym świecie, oferując innowacyjne i konkurencyjne systemy dźwiękoszczelne, które obejmują wszystko, od kabin akustycznych i ekranów po obudowy i pochłaniacze zarówno dla zespołów prądotwórczych, jak i pomieszczeń instalacyjnych.

    Himoinsa przejmuje Hispano Acústica

W tym scenariuszu Himoinsa pozostaje zaangażowana w przekrojowy wzrost w sektorze wytwarzania energii poprzez włączenie sprawdzonego know-how, zdolności przemysłowych i zespołów inżynieryjnych, w tym przypadku w dziedzinie akustyki, do swojej grupy biznesowej, aby zaoferować swoim klientom kompletne rozwiązanie. 

Dzięki 40-letniemu doświadczeniu w sektorze wytwarzania energii i wsparciu grupy firm Yanmar od 2015 roku, Himoinsa konsoliduje swój rozwój w sektorze wytwarzania energii. Jej celem jest zapewnienie, że jednostka biznesowa Power Solutions może oferować rozwiązania dla projektów o znaczeniu krytycznym, w tym innowacyjne rozwiązania akustyczne.

– Synergie, które dzielimy z HiAcoustic, są kluczowym czynnikiem napędzającym nasz strategiczny plan rozwoju, a także pozwolą HiAcoustic na ekspansję międzynarodową – wyjaśnia Francisco Gracia, prezes i dyrektor generalny Himoinsa. Firma nadal koncentruje się na rozwoju przekrojowym i integracji różnych możliwości inżynieryjnych, technologicznych i innowacyjnych, aby zapewnić klientom kompletne rozwiązanie. 

Zespół specjalistów HiAcoustic, z siedzibą w Madrycie, pracuje nad planem rozwoju, który obejmuje zwiększenie zdolności produkcyjnych w zakresie projektowania innowacyjnych rozwiązań dźwiękoszczelnych. 

– Zamierzamy nadal rozwijać się wraz z naszymi obecnymi klientami, dla których i z którymi opracowaliśmy do tej pory setki projektów – wyjaśnia Jacinto Pastor, dyrektor generalny HiAcoustic. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.