[ATB] Nowości Mecalac

Hydrauliczny docisk na łyżce Mecalac

Data publikacji:

Firma Mecalac wprowadza nowe rozwiązanie w koparkach 6MCR i 7MWR, wyposażonych w wysięgnik typu koparkowego z bocznym łamaniem. Jest to dodatkowy siłownik sprzężony z pazurem, który dociska nadgabaryt, transportowany w łyżce koparkowej.

Hydrauliczny docisk na łyżce - stanowiący bardzo dobre rozwiązanie dla aplikacji przeładunkowych - sprawia, że pazur roboczy zamontowany na końcówce ramienia pozwala operatorowi swobodnie chwytać materiał i przenosić go we właściwe miejsce.

Stałe ciśnienie wywierane przez siłownik na pazur dociskowy zapewnia precyzyjną kontrolę chwytanego ciężaru. Dodatkowy siłownik nie przeszkadza przy tym w normalnym kopaniu łyżką koparkową.

Poza tym nie ma już potrzeby doposażania koparki w łyżkę chwytająco-sortującą, pozwalającą przenosić nadgabaryt na budowie.
Jak informuje producent, to opcjonalne wyposażenie koparki może być zamawiane bezpośrednio z nową maszyną lub też domówione w późniejszym czasie w trakcie jej użytkowania.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.