[ATB] Aktualności Bauma

Targi Bauma Conexpo Africa odwołane

Data publikacji:

Messe Muenchen South Africa, organizatorzy bauma Conexpo Africa, ogłosili, że targi nie odbędą się zgodnie z planem.

Jak podaje Messe Muenchen, decyzja została podjęta po dogłębnych konsultacjach z interesariuszami z branży i pojawia się w obliczu trwających zakazów i ograniczeń w podróżach międzynarodowych do i z RPA. Impreza ma miejsce zazwyczaj co trzy lata, co oznacza, że następna odbędzie się dopiero w 2024 r.

– Ze względu na wyzwania, przed jakimi stoi branża, oraz niepewność na rynku wokół pandemii Covid-19 i związanych z nią ograniczeń w podróżowaniu, rada doradcza bauma Conexpo Africa doszła do wniosku, że nie możemy zagwarantować międzynarodowej rangi i zwyczajowego zwrotu z inwestycji tych targów w 2021 r.

– powiedział Suzette Scheepers, dyrektor generalny Messe Muenchen South Africa.

Republika Południowej Afryki jest obecnie jednym z najbardziej ograniczonych obszarów podróżowania na świecie, z ponad 120 głównymi utrudnieniami z innych krajów i surowymi zasadami kwarantanny po podróży. Od marca 2020 r. większość targów budowlanych została albo odwołana, przełożona, albo odbyła się jako wydarzenia wirtualne.

– Zainteresowane strony zgadzają się, że branża musi pracować na rzecz ożywienia gospodarczego i rewitalizacji wśród obecnych wyzwań, przed którymi stoi, więc wszyscy możemy cieszyć się na współpracę, aby kolejna edycja bauma Conexpo Africa zakończyła się sukcesem – podano w komunikacie prasowy. Wydarzenie miało się odbyć w Johannesburgu, w RPA, w dniach 13-16 października 2021 r.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.