[ATB] Aktualności

Wyprodukowany we Włoszech sprzęt Bravi Platforms

Data publikacji:

Mimo globalnej pandemii oraz niepewności rynkowej, włoska firma Bravi Platforms zwiększyła swoje obroty w 2020 r. o 0,7% w porównaniu do roku poprzedniego. Stworzone przez Pierino Bravi przedsiębiorstwo stawia na jak najpełniejsze zaspokojenie potrzeb klientów w zakresie jakości, produkcji oraz sprzedaży. Pierwszym krokiem w kierunku realizacji tego celu jest certyfikacja ISO 9001, nad którą firma dynamicznie pracuje i której proces powinien zakończyć się wiosną 2021 r.

W 2020 r. Bravi Platforms kontynuowała rozwój produktów znajdujących się już w asortymencie, tworząc przykładowo nową wersję modelu Leonardo HD (wersja certyfikowana ANSI A92.20 na rynek amerykański). Leonardo HD wyposażony został m.in. w oprogramowanie telematyczne zapewniające dane i wgląd niezbędny do bezpiecznej i wydajnej obsługi floty urządzeń, czujnik wagowy do wykrywania stanu przeciążenia i automatycznego blokowania funkcji do czasu odciążenia urządzenia do poziomu dozwolonego, system ochrony przed wyciekami oleju czy też nowe grubsze, zębate zabezpieczenia przed wybojami, wyjątkowo wytrzymałe i trwałe nawet w najtrudniejszych warunkach, wyposażone w czujnik blokujący jakąkolwiek funkcję, jeśli nie zadziałają prawidłowo.

Z kolei w obszarze podnośników magazynowych, firma Bravi Platforms wprowadziła do oferty model Sprint LP, zaprojektowany z myślą o łatwiejszej komplementacji większych gabarytowo paczek. Pojazd wyposażony jest w półkę ładunkową do dużych gabarytowo materiałów, która może pomieścić towar o masie do 60 kg, a elektryczna półka ładunkowa obecna również w klasycznym modelu Sprint jest składana i ma udźwig 90 kg.

Trzydzieści lat na rynku

W dniu 19 marca firma Braviisol D.M. obchodziła 30-lecie rejestracji w lokalnej izbie handlowej. Oczywiście restrykcyjne ograniczenia związane z aktualną sytuacją epidemiologiczną nie pozwoliły na huczne świętowanie tego wydarzenia.

– Chciałem uczcić 30-lecie produkcji podestów ruchomych obok sprzętu, który najlepiej odzwierciedla moją drogę. Wiele lat zajęło mi zbudowanie podestu ruchomego dostosowanego do potrzeb operatorów, wykonawców i wynajmujących. Operator chce pracować komfortowo, wykonawcy chcą produktywności i bezpieczeństwa w miejscu pracy, a dla wynajmujących oferowanie tego rozwiązania jest niesamowitą szansą na rozwój. Chciałbym podziękować wszystkim moim pracownikom, klientom i każdej osobie, która przyczyniła się do tego, aby ten sukces był możliwy

– skomentował Pierino Bravi.

Warto dodać, że firma Bravi rozpoczęła 2021 rok z rekordową sprzedażą podnośników koszowych, które, zwłaszcza w przypadku modelu Leonardo HD, już w pierwszym kwartale znacznie przekroczyły ilość dostarczoną do klientów w całym 2019 r.

Polecamy produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.