[ATB] Nowości

CIFA wprowadza pompy do betonu z inteligentnym sterowaniem

Data publikacji:

Podczas targów Bauma 2025 CIFA zaprezentowała nową linię pomp do betonu z wysięgnikami o długości 20, 24 i 28 m, montowanych na podwoziach ciężarowych.

    CIFA wprowadza pompy do betonu z inteligentnym sterowaniem

Modele K20L, K24L i K28L zostały zaprojektowane z myślą o różnych zastosowaniach w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym i infrastrukturalnym. Uwzględniono w nich łatwość obsługi, uproszczoną konserwację i możliwość konfiguracji w zależności od potrzeb użytkowników.

Systemy sterowania zostały wyposażone w 7-calowy ekran LCD, co ma na celu ułatwienie obsługi również mniej doświadczonym operatorom. W maszynach zastosowano system redukcji drgań V-Stop, który zmniejsza hałas i obciążenie elementów konstrukcyjnych, a także wpływa na komfort pracy. Diagnostyka pokładowa Smartronic oraz możliwość zdalnego monitorowania przez system CIFA Vista umożliwiają planowanie przeglądów i ograniczenie czasu przestojów.

Konstrukcja pomp oparta jest na lekkiej ramie, co pozwala przewozić dodatkowe wyposażenie bez przekraczania dopuszczalnej masy całkowitej. Nowe jednostki pompujące oraz elektronika sterująca odpowiadają za precyzyjne dozowanie betonu i bezpieczeństwo pracy. Modułowa budowa ułatwia serwisowanie i umożliwia wymianę części z innymi modelami tej samej serii.

Model K20L, z wysięgnikiem o długości 20 m, przeznaczony jest do pracy w warunkach ograniczonej przestrzeni, np. w centrach miast. K24L, o długości wysięgnika 24 m, charakteryzuje się elastycznością zastosowań i może być montowany na podwoziach dwu- lub trzyosiowych. Model K28L, wyposażony w 28-metrowy wysięgnik, zaprojektowano z myślą o większych placach budowy i intensywnym użytkowaniu.

Polecamy produkty z naszego sklepu:Polecamy produkty z naszego sklepu:Polecamy produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

Pokaz ładowarki Venieri 1.63D TL, minikoparki Messersi M16U i M28U


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz maszyn Mecalac: 8MCR, 9MWR, AS750 i Revotrack 9 w akcji na placu testowym


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.