[ATB] Technika

Coraz więcej rezerwacji maszyn elektrycznych

Data publikacji:

Siedem kolejnych krajów europejskich dołączyło do listy państw, w których klienci Volvo Construction Equipment (Volvo CE) mogą wstępnie zarezerwować jedną z nowych kompaktowych maszyn elektrycznych firmy za pośrednictwem dedykowanego portalu internetowego.

Zobacz także: Dwucyfrowy spadek

  Od 14 października klienci w Szwecji, Finlandii, Danii, Belgii, Luksemburgu, Austrii i Szwajcarii dołączyli do innych krajów europejskich oraz Ameryki Północnej, aby zarezerwować miejsce w kolejce produkcyjnej dla nowej mini koparki ECR25 Electric i kompaktowej ładowarki kołowej L25 Electric.

  – Narzędzie do wstępnej rezerwacji online to nowe podejście, które jest skierowane do początkujących użytkowników maszyn elektrycznych i identyfikuje nowe segmenty klientów – mówi Carl Slotte, dyrektor sprzedaży na Europę, Volvo CE. – Teraz udostępniamy tę platformę jeszcze szerszej grupie klientów. Jednym z naszych głównych priorytetów jest doświadczenie klientów i chcemy być na bieżąco z nowymi technologiami, które usprawnią nasze procesy i pomogą naszym klientom i zespołom sprzedaży – dodaje.

  Pierwsze dostawy w przyszłym roku

  Rejestrując się z wykorzystaniem narzędzia do wstępnej rezerwacji, klienci będą mogli zarezerwować miejsce w kolejce produkcyjnej do maszyn z napędem elektrycznym. Następnie klienci zostaną poinformowani, że zostali upoważnieni do złożenia faktycznego zamówienia na maszyny. Pierwsze dostawy kompaktowych maszyn elektrycznych do klientów w tych krajach rozpoczną się na początku 2021 r.

  Portal internetowy został stworzony w celu poszerzenia możliwości zakupu jednej z tych maszyn przez klientów oraz poszerzenia sposobu korzystania z nich przez klientów. Jest on zarządzany we współpracy z lokalnymi dystrybutorami marki Volvo. I chociaż maszyny elektryczne będą nowym doświadczeniem dla wielu klientów, Volvo nadal będzie udzielać dwuletniej standardowej gwarancji na kompletną maszynę, w tym standardowo na usługi serwisowe i korzystanie z oryginalnych części Volvo dostarczanych przez lokalnych dilerów. Poza tym, z informacji producenta wynika, że jeśli klient podpisze umowę serwisową z dilerem Volvo CE, standardowo obejmuje ona również pięć lat gwarancji na elektronikę i akumulatory.

  Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

  Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

  YouTube atb

  zobacz więcej

  CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


  W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

  Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


  W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

  Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.