[ATB] Aktualności DoosanHyundai

Korzyści z synergii firm Hyundai i Doosan

Data publikacji:
synergia firm Hyundai i Doosan

Spółka Doosan Infracore została przemianowana na Hyundai-Doosan Infracore. Hyundai Construction Equipment i Hyundai-Doosan Infracore będą nadal działać w ramach własnych systemów zarządzania, konkurując jako firmy siostrzane na globalnym rynku sprzętu. Hyundai Genuine zapewni wsparcie obu firmom, jednocześnie maksymalizując dostępne synergie między nimi.

Zamiarem firmy Hyundai Genuine jest znalezienie się w pierwszej piątce światowych producentów sprzętu budowlanego i zdobycie 5% udziału w globalnym rynku do 2025 r. Początkowo cel ten zostanie osiągnięty poprzez opracowanie zintegrowanych platform koparek i ładowarek kołowych, które do 2025 roku będą wykorzystywane przez obie firmy. Obie firmy produkcyjne połączą swoje wysiłki w zakresie badań i rozwoju, aby zwiększyć konkurencyjność technologiczną (planowana m.in. automatyzacja i elektryfikacja), podczas gdy siła sprzedaży zostanie zwiększona dzięki wzajemnie uzupełniającym się gamom maszyn.
 

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.