Technika Maszyny Komunalne

Amazone BladeCut 1800 – nowa jakość w pielęgnacji terenów zielonych

Data publikacji:

Amazone rozszerza swoją ofertę w zakresie pielęgnacji trawników o nowy agregat tnący BladeCut 1800. Jest to kosiarka rotacyjna o szerokości roboczej 1,80 m, którą można opcjonalnie doposażyć model Profihopper 1500 – samojezdną kosiarkę z funkcją zbierania.

    Amaozne BladeCut 1800 – nowa jakość w pielęgnacji terenów zielonych

Dokładne cięcie i cicha praca

Nowy zespół tnący może zastąpić standardowy bęben bijakowy w modelu Profihopper. Służy do tego szybkozłącze QuickLink. Geometria kosza BladeCut 1800 zapewnia dużą zakładkę noży, co przekłada się na precyzyjne koszenie – również na zakrętach – oraz równomierne rozprowadzenie pokosu na całej szerokości roboczej. Kosiarka ma tylny wyrzut, co oznacza, że funkcja zbierania Profihoppera jest wtedy nieaktywna. Opcjonalnie można zamontować zestaw mulczujący z odpowiednio ukształtowanymi nożami mulczującymi. Przepuszczalna osłona przednia ogranicza ryzyko zapychania się, a . urządzenie pracuje cicho.

Wytrzymała konstrukcja, łatwe użytkowanie

Duże łożyska i noże o podwyższonej trwałości wydłużają okres użytkowania. Standardowo montowane sprzęgło cierne chroni mechanizm tnący przed uszkodzeniami w razie kontaktu z ciałem obcym, a przesunięcie noży względem siebie zmniejsza zużycie łożysk. Dwa przednie koła prowadzące oraz koła kosiarki zapewniają dobre kopiowanie terenu.

Wysokość koszenia można bezstopniowo regulować w zakresie od 20 do 110 mm. Zawieszenie kosza oraz duże koła prowadzące pomagają utrzymać stałą wysokość koszenia także w trudnych warunkach. Rolki przeciwskalpujące chronią darń na nierównym podłożu. Kosiarka BladeCut 1800 jest łatwa w obsłudze i serwisowaniu – m.in. dzięki wyważonej konstrukcji i możliwości podnoszenia do pozycji serwisowej.

Polecamy produkty z naszego sklepu:Polecamy produkty z naszego sklepu:Polecamy produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

Pokaz ładowarki Venieri 1.63D TL, minikoparki Messersi M16U i M28U


On 'Play' external media is loaded and the privacy policy of YouTube applies

Pokaz maszyn Mecalac: 8MCR, 9MWR, AS750 i Revotrack 9 w akcji na placu testowym


On 'Play' external media is loaded and the privacy policy of YouTube applies

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.