Aktualności

Schaeffler - szkolenie w wersji online

Data publikacji:

Sytuacja pandemiczna sprawia, że firma Schaeffler - właściciel marek LuK, INA i FAG, postawiła na szereg szkoleń prowadzonych w interaktywnej formule live.

Zobacz także: Precyzyjnie organicznie

Kolejne z nich, zorganizowane 18 listopada wespół z firmą Kramp, poświęcone zostało tematowi sprzęgieł w traktorach.Szkolenia online prowadzone „na żywo” przynoszą szereg korzyści. W porównaniu z workshop`em stacjonarnym daje to oszczędności związane z kosztami szkolenia czy ewentualnymi przejazdami i noclegami.

Tego typu szkolenia pozwalają nie tylko na uczestnictwo z domu czy warsztatu, ale umożliwiają uczestnictwo całym zespołom mechaników - każdy ma zagwarantowane miejsce i niemalże nieograniczone możliwości zadawania pytań na bieżąco czy też komentowania.

Szkolenia online to również bezpieczeństwo, zarówno uczestników, jak i prowadzących. Warto też wspomnieć o lepszej koncentracji podczas szkoleń dostępnych w formule online - większość uczestników „zdalnych” jest zdania, że lepiej koncentruje się na procesie nauki, a wiedza łatwiej się przyswaja bez dodatkowych bodźców, które pojawiają się w trakcie szkoleń stacjonarnych.

Oglądanie, słuchanie i zdobywanie nowych umiejętności przez mechaników i sprzedawców części zamiennych - to podstawowy cel kolejnego szkolenia firmy Schaeffler. Wystarczy bowiem spojrzeć na jego zakres tematyczny, który objął po kolei: podstawy budowy, hydrauliczne systemy wysprzęglające, wskazówki montażowe (na przykładzie wymiany sprzęgła w MTZ Belarus), diagnozę uszkodzeń oraz przedstawienie napędu osprzętu dodatkowego INA FEAD. Informacji o kolejnych szkoleniach należy szukać na stronie szkolenia.repxpert.pl.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

Pokaz ładowarki Venieri 1.63D TL, minikoparki Messersi M16U i M28U


On 'Play' external media is loaded and the privacy policy of YouTube applies

Pokaz maszyn Mecalac: 8MCR, 9MWR, AS750 i Revotrack 9 w akcji na placu testowym


On 'Play' external media is loaded and the privacy policy of YouTube applies

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.