[ATB] Aktualności

Targi Bauma Conexpo Africa odwołane

Data publikacji:

Messe Muenchen South Africa, organizatorzy bauma Conexpo Africa, ogłosili, że targi nie odbędą się zgodnie z planem.

Jak podaje Messe Muenchen, decyzja została podjęta po dogłębnych konsultacjach z interesariuszami z branży i pojawia się w obliczu trwających zakazów i ograniczeń w podróżach międzynarodowych do i z RPA. Impreza ma miejsce zazwyczaj co trzy lata, co oznacza, że następna odbędzie się dopiero w 2024 r.

– Ze względu na wyzwania, przed jakimi stoi branża, oraz niepewność na rynku wokół pandemii Covid-19 i związanych z nią ograniczeń w podróżowaniu, rada doradcza bauma Conexpo Africa doszła do wniosku, że nie możemy zagwarantować międzynarodowej rangi i zwyczajowego zwrotu z inwestycji tych targów w 2021 r.

– powiedział Suzette Scheepers, dyrektor generalny Messe Muenchen South Africa.

Republika Południowej Afryki jest obecnie jednym z najbardziej ograniczonych obszarów podróżowania na świecie, z ponad 120 głównymi utrudnieniami z innych krajów i surowymi zasadami kwarantanny po podróży. Od marca 2020 r. większość targów budowlanych została albo odwołana, przełożona, albo odbyła się jako wydarzenia wirtualne.

– Zainteresowane strony zgadzają się, że branża musi pracować na rzecz ożywienia gospodarczego i rewitalizacji wśród obecnych wyzwań, przed którymi stoi, więc wszyscy możemy cieszyć się na współpracę, aby kolejna edycja bauma Conexpo Africa zakończyła się sukcesem – podano w komunikacie prasowy. Wydarzenie miało się odbyć w Johannesburgu, w RPA, w dniach 13-16 października 2021 r.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

Pokaz ładowarki Venieri 1.63D TL, minikoparki Messersi M16U i M28U


On 'Play' external media is loaded and the privacy policy of YouTube applies

Pokaz maszyn Mecalac: 8MCR, 9MWR, AS750 i Revotrack 9 w akcji na placu testowym


On 'Play' external media is loaded and the privacy policy of YouTube applies

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.