Aktualizacje i ulepszenia w koparko-ładowarkach Hydrema

Data publikacji:
Aktualizacje i ulepszenia w koparko-ładowarkach Hydrema

Najnowsze koparko-ładowarki Hydrema serii G mogą pochwalić się kilkoma aktualizacjami i ulepszeniami. Gama tych maszyn składa się z czterech modeli - 906G i 908G o mocy 122 KM oraz większych 926G i 928G o mocy 147 KM. Wszystkie maszyny są wyposażone w przegubowy układ kierowniczy i koła o jednakowej wielkości, co umożliwia efektywne wykonywanie zadań związanych z załadunkiem. W połączeniu z hydrauliczną boczną zmianą biegów koparki i obszarem roboczym 280° maszyny te stanowią efektywną kombinację 10-tonowej ładowarki i 8-10-tonowej koparki.

Nowa seria G przegubowych koparko-ładowarek Hydrema jest łatwo rozpoznawalna dzięki pomalowanym na czarno wałom i siłownikom hydraulicznym. Możliwe jest również wyposażenie maszyny w błotniki i dach w kolorze czarnym lub pomalowanie jej na dowolny kolor.
Paliwooszczędny silnik Cummins w serii 900G został zaktualizowany, aby spełnić normy emisji Stage V. Silnik pracuje dobrze i jest bardzo wydajny nawet przy niskich obrotach.

Nowy jednomodułowy system oczyszczania spalin łączy w sobie DOC, DPF i SCR. Jest to stabilny i wytrzymały system połączony w jedną bezobsługową. Ponadto prędkość modeli 906G i 908G została nieznacznie zwiększona, dzięki czemu wszystkie modele mogą teraz pracować z prędkością do 40 km/h (w zależności od regionu), co skraca czas transportu między zadaniami.

Komfort i serwis

W serii 900G poziom komfortu w kabinie został podniesiony dzięki nowemu, wielostopniowo regulowanemu podłokietnikowi i 8-litrowej przenośnej skrzynce chłodząco-grzewczej. Zwiększono możliwość indywidualnego dostosowania dżojstików do potrzeb kierowcy. Przeprojektowana została część tylnej szyby, aby ułatwić jej otwieranie i zamykanie. Również serwisowanie czterech nowych modeli zostało uproszczone w różnych obszarach. Między innymi mają one teraz zawory spustowe, lepszy dostęp do filtra powietrza i nowe skrzynki bezpieczników.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.