[ATB] Aktualności

Altrad przejmuję firmę Sparrows

Data publikacji:

Podpisano umowę o przejęciu przez Grupę Altrad międzynarodowej firmy specjalizującej się w konserwacji dźwigów i urządzeń inżynieryjnych - Sparrows Group. Częścią transakcji z dostawcą usług przemysłowych, firmą Altrad, jest Alpha, dział firmy Sparrows zajmujący się energią wiatrową. Warunki transakcji nie zostały ujawnione.

    Altrad przejmuję firmę Sparrows

Firma Sparrows zapowiedziała, że będzie zarządzana autonomicznie przez dotychczasowe kierownictwo jako oddzielna jednostka w ramach Altrad. Korzyścią będzie dostęp do globalnej sieci Altrad, wielobranżowej wiedzy i zaso bów.

– Sparrows cieszy się uznaniem we wszystkich lokalizacjach na świecie, w których działa, i jest zaufanym dostawcą usług dla wielu sektorów i klientów strategicznych. 2000 wykwalifikowanych i kompetentnych pracowników Sparrows będzie cennym dodatkiem do naszej grupy i z niecierpliwością czekamy, aby powitać ich w rodzinie Altrad

– skomentował Mohed Altrad, założyciel i prezes Altrad.

Stewart Mitchell, dyrektor generalny Sparrows, komentując przeprowadzkę, powiedział: – To niezwykle ekscytujący czas dla Sparrows i cieszymy się z dołączenia do Altrad. Jesteśmy podekscytowani strategiczną wizją i ambicjami Altrad, a ta transakcja przyniesie wiele korzyści naszym klientom i pracownikom, ponieważ kontynuujemy naszą dywersyfikację i ścieżkę wzrostu.
Zakończenie transakcji przewidywane jest na drugi lub trzeci kwartał 2022 r., pod warunkiem uzyskania zgody organów regulacyjnych.
 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.