[ATB] Aktualności

Doosan podpisuje z Tobroco-Giant umowę dostawy na wyłączność

Data publikacji:

Firma Doosan Infracore Europe podpisała umowę dostawy na wyłączność z holenderską firmą Tobroco-Giant, cenionym producentem kompaktowych ładowarek kołowych do przeładunku materiału, wynajmu oraz prac budowlanych, rolnych i kształtowania terenu. Zgodnie z nową umową wybrane modele kompaktowych ładowarek kołowych będą produkowane przez Tobroco-Giant w pomarańczowym kolorze marki Doosan oraz będą sprzedawane pod marką Doosan w ramach jej europejskiej sieci sprzedaży.

– Cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z Tobroco-Giant. Doosan Infracore nieustannie szuka możliwości ulepszenia i rozszerzenia oferty produktów firmy, aby zagwarantować klientom najbardziej innowacyjne i konkurencyjne rozwiązania dopasowane do ich potrzeb. Nawiązując współpracę z Tobroco-Giant, zyskaliśmy partnera o wieloletnim doświadczeniu i portfolio zawierającym gamę kompaktowych ładowarek kołowych wysokiej jakości – skomentował Chris Jeong, dyrektor zarządzający Doosan Infracore Europe.

– Rozpoczęcie współpracy z Doosan Infracore Europe to kolejny etap rozwoju naszej firmy. Doosan słynie z innowacyjnych produktów i obsługi klienta, dzięki czemu jest wspaniałym partnerem dla Tobroco-Giant. Cieszymy się z możliwości współpracy z Doosan Infracore Europe i wspólnego rozwijania rynku kompaktowych ładowarek kołowych – dodał Toine Brock, dyrektor zarządzający Tobroco-Giant.

Pierwsze modele dostarczone w ramach nowej umowy będą należeć do kategorii wagowej od 3500 do 5000 kg i zostaną wprowadzone na rynek przez Doosan Infracore Europe w 2022 r. Łącznie nowa umowa dotyczy 5 modeli ładowarek kołowych, które będą dostępne w całej Europie.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.