[ATB] Aktualności Granit Parts

Granit Parts partnerstwo strategiczne z Cojali

Data publikacji:

Jeden z największych dostawców części zamiennych w Europie – Granit Parts – ogłosił współpracę z Cojali, wiodącym w branży hiszpańskim producentem wielomarkowych systemów diagnostycznych do pojazdów użytkowych, rolniczych i maszyn budowlanych.

Firmy ściśle współpracują w dziedzinie diagnostyki wielomarkowej w technologii rolniczej od 2017 r. Ważną częścią udanej współpracy od tego czasu było szkolenie kompetentnych konsultantów w zakresie systemów diagnostycznych Jaltest. W rezultacie Granit Parts może zaoferować swoim klientom dobrze ugruntowane usługi eksperckie i szkolenia w zakresie systemów diagnostycznych. Ta odważna inwestycja doprowadziła do pozytywnego rozwoju sprzedaży dla obu firm w 2018 i 2019 r.
Dodanie części zamiennych do maszyn budowlanych do asortymentu Granit Parts wraz z wprowadzeniem katalogu 15 pod koniec 2018 r. zaowocowało ogromnym wzrostem zapotrzebowania na wielomarkowe systemy diagnostyczne do maszyn budowlanych. Podobnego rozwoju można się spodziewać również w zakresie wózków widłowych i przemysłowych z napędem spalinowym.
Oprócz diagnostyki, w 2020 r. nacisk zostanie położony na promocję wielomarkowych systemów telematycznych z opcjami zdalnej diagnostyki oraz rozwiązań Isobus między ciągnikami a urządzeniami zaczepianymi.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.