[ATB] Aktualności

Hyster zapowiada nową serię wózków widłowych

Data publikacji:

Hyster to amerykański producent specjalizujący się w wózkach widłowych i innych urządzeniach do transportu materiałów. Firma właśnie zapowiedziała nową serię wózków podnośnikowych. Swoją premierę będą miały na Międzynarodowych Targach Rozwiązań Intralogistyki i Zarządzania Procesami - LogiMAT, które odbędą się w dniach od 31 maja do 2 czerwca 2022 r. w Stuttgarcie w Niemczech.

    Hyster zapowiada nową serię wózków widłowych na targach LogiMAT

Odwiedzający stoisko firmy Hyster będą mogli zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami producenta, w tym zapowiedź zupełnie nowej modułowej i skalowalnej serii wózków IC z przeciwwagą. Zespół ekspertów Hyster, wspierany siłą regionalnych dilerów, będzie do dyspozycji klientów, aby omówić możliwe rozwiązania dostosowane do każdej branży. A wybór możliwości jest ogromny. Już dziś pełna oferta produktów Hyster obejmuje kompleksową gamę ponad 140 modeli wózków z przeciwwagą, wózków magazynowych i podnośników do kontenerów.

Podczas targów Hyster zaprezentuje również szeroki wybór różnych opcji zasilania dostępnych dla wózków widłowych i sprzętu magazynowego, w tym inteligentnych rozwiązań przewidzianych dla coraz bardziej popularnych akumulatorów litowo-jonowych. Ważnymi punktami imprezy będą prezentacje związane ze zrównoważonym rozwojem, a także automatyzacją i redukcją kosztów w całym okresie eksploatacji.

W obecnej sytuacji gospodarczej presja i koszty biznesowe stale rosną. Wiele firm jest więc w trakcie transformacji biznesowej, a Hyster dysponuje szeregiem rozwiązań, które ułatwiają pokonywanie specyficznych wyzwań, przed którymi stoją przedsiębiorcy. Rainer Marian, dyrektor ds. rozwoju sieci w Hyster Europe podkreśla, że firmowi specjaliści z niecierpliwością już oczekują na dyskusję na te tematy z gośćmi na targach LogiMAT 2022.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.