[ATB] Aktualności HidromekKoparko-ładowarki

Koparko-ładowarka Hidromek nagrodzona za design

Data publikacji:
Koparko-ładowarka Hidromek nagrodzona za design

Nowa koparko-ładowarka Hidromek z serii K4 zdobyła dwie prestiżowe nagrody za nowe wzornictwo. Są to nagrody: „Winner" w konkursie Red Dot Design Award 2022 oraz „Product Design" w konkursie IF Design Award 2022.

– Jesteśmy szczęśliwi i dumni, że nasza nowa seria K4, która została zaprojektowana w ciągu 2,5 roku z całkowicie zorientowanym na użytkownika podejściem do procesu projektowania, zdobyła tak cenne nagrody

– podkreśla Hakan Telışık, kierownik studia projektowego Hidromek.

Warto dodać, iż tureckie koparko-ładowarki z serii K4 to pierwsze maszyny z tej grupy na świecie wyróżnione nagrodą Red Dot Award, a także IF Design Award. Warto dodać, że seria K4 uzyskała wynik powyżej średniej w końcowej ocenie IF Design 2022, dzięki czemu Hidromek zajął 3. miejsce na świecie w kategorii „Pojazd użytkowy" IF Design.

W tym kontekście godne uwagi jest posiadanie przez Hidromek jednego z niewielu studiów projektowych maszyn budowlanych w Turcji, które łączy swoje doświadczenie inżynierskie z potencjałem badawczo-rozwojowym i projektowym. Podczas procesu projektowania operatorzy korzystają z wirtualnych prototypów maszyn za pośrednictwem aplikacji wirtualnej rzeczywistości. W efekcie opinie użytkowników są dobrze wykorzystywane podczas projektowania maszyn.

 

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.