[ATB] Wywiady [ATB] Aktualności

Leimro stawia na eksport

Data publikacji:
Katarzyna Quagliero dział marketingu Leimro

Katarzyna Quagliero dział marketingu Leimro: Jako wystawcy uczestniczymy w targach Bauma drugi raz. Naszym celem są bezpośrednie spotkania z dotychczasowymi partnerami oraz prezentacja udoskonalonych produktów a także nowego asortymentu, nad którym przez trzy ostatnie lata pracowaliśmy, aby w bardziej kompleksowy sposób odpowiedzieć na potrzeby rynku. To bardzo dobra okazja, aby zaprezentować nasz główny produkt, czyli kontenerowe systemy grzewcze. Leimro jest właśnie producentem szeregu nowoczesnych urządzeń wspomagających procesy produkcji betonu.

Jeżeli chodzi o eksport, dominującymi dla nas rynkami zbytu są Norwegia i Niemcy. Planujemy ekspansję na rynek amerykański - takie założenia mieliśmy już wcześniej, ale pandemia trochę je pokrzyżowała. Teraz wracamy z tym pomysłem, mamy już przedstawiciela odpowiedzialnego za ten rynek i chcemy wkroczyć za ocean z naszą marką.

Pomimo globalnego kryzysu, rok 2022 był dla nas sprzedażowo lepszy niż lata pandemii. Niestety podobnie jak wszyscy, musimy mierzyć się ze wzrostem cen produktów oraz dłuższym czasem realizacji zamówień. To są dla nas obecnie największe wyzwania.
 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.