[ATB] Aktualności Manitou budowlane

Manitou zapowiada nowości

Data publikacji:
Manitou zapowiada nowości

Manitou Group ogłosiła, że na targach Bauma, które odbędą się w Monachium w październiku 2022 r. , zaprezentuje 7 nowych produktów z serii Oxygen. Nowe produkty są częścią wzmożonej kampanii promocyjnej, która ma pokazać zaangażowanie francuskiego producenta w sprzęt elektryczny i niskoemisyjny.

W ramach kampanii firma ogłosiła nowe hasło: „Reduce your emissions, raise your standards”. Towarzyszyć mu będzie szeroko zakrojona kampania medialna. Arnaud Boyer, wiceprezes ds. marketingu i rozwoju produktu, powiedział:

– Mamy nadzieję przyspieszyć rozwój naszej gamy produktów elektrycznych poprzez liczne premiery w 2022 roku i później. W ramach kampanii zaprezentujemy nowe modele, podkreślając jednocześnie korzyści dla naszych klientów w zakresie wszechstronności, niższego TCO i wydajności. Naszym celem jest pokazanie, że grupa jest w stanie zaoferować skuteczne rozwiązanie dla każdej potrzeby w zakresie obsługi, zgodnie z naszą mapą drogową CSR.

Kampania, która została rozpoczęta pod koniec marca, będzie trwała przez cały rok, a jej kulminacją będzie przedpremierowy pokaz 7 nowych modeli elektrycznych na targach Bauma w dniach 24-30 października 2022 r.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.