[ATB] Nowości MinikoparkiXCMG

Nowa 2-tonowa minikoparka XCMG

Data publikacji:
Nowa 2-tonowa minikoparka XCMG

Chiński producent maszyn budowlanych - firma XCMG wprowadziła na europejski rynek sprzętu budowlanego 2-tonową minikoparkę. Nowy model XE20E jest wyposażony w silnik Kubota 11,8 kW, spełniający wymogi etapu V. W kluczowych elementach układu hydraulicznego zastosowano najnowsze osiągnięcia technologiczne.

Rzecznik prasowy XCMG powiedział, że dzięki temu „maszyna zapewnia doskonałe osiągi przy możliwie najniższym zużyciu paliwa”. Dzięki standardowemu hydraulicznemu chowanemu podwoziu może ona z łatwością przejeżdżać przez wąskie drzwi lub bramy. Aby dostosować maszynę do pracy w wąskich wykopach, jej ramię można odchylać w lewo i w prawo o odpowiednio 75° i 60°.

Koparka jest wyposażona w nowy, ergonomicznie zaprojektowany podłokietnik i dżojstik, które według XCMG poprawią komfort pracy operatorów. Kabina spełnia wymogi bezpieczeństwa TOPS/ROPS/OPG, co poprawia widoczność operatora, zapewniając jednocześnie wytrzymałość kabiny. Firma XCMG dodała, że wzmocniła również sekcje wysięgnika i ramienia, które są narażone na duże obciążenia - celem jest wydłużenie żywotności minikoparki.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.