[ATB] Nowości

Nowa 2-tonowa minikoparka XCMG

Data publikacji:

Chiński producent maszyn budowlanych - firma XCMG wprowadziła na europejski rynek sprzętu budowlanego 2-tonową minikoparkę. Nowy model XE20E jest wyposażony w silnik Kubota 11,8 kW, spełniający wymogi etapu V. W kluczowych elementach układu hydraulicznego zastosowano najnowsze osiągnięcia technologiczne.

    Nowa 2-tonowa minikoparka XCMG

Rzecznik prasowy XCMG powiedział, że dzięki temu „maszyna zapewnia doskonałe osiągi przy możliwie najniższym zużyciu paliwa”. Dzięki standardowemu hydraulicznemu chowanemu podwoziu może ona z łatwością przejeżdżać przez wąskie drzwi lub bramy. Aby dostosować maszynę do pracy w wąskich wykopach, jej ramię można odchylać w lewo i w prawo o odpowiednio 75° i 60°.

Koparka jest wyposażona w nowy, ergonomicznie zaprojektowany podłokietnik i dżojstik, które według XCMG poprawią komfort pracy operatorów. Kabina spełnia wymogi bezpieczeństwa TOPS/ROPS/OPG, co poprawia widoczność operatora, zapewniając jednocześnie wytrzymałość kabiny. Firma XCMG dodała, że wzmocniła również sekcje wysięgnika i ramienia, które są narażone na duże obciążenia - celem jest wydłużenie żywotności minikoparki.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.