[ATB] Nowości MB Crusher

Nowa generacja łyżek HDS firmy MB Crusher

Data publikacji:
Nowa generacja łyżek HDS firmy MB Crusher

Włoski specjalista w dziedzinie osprzętu dodatkowego, firma MB Crusher, wprowadziła na rynek dwie nowe łyżki krusząco-przesiewające kompatybilne z minikoparkami i koparkami midi, koparko-ładowarkami i ładowarkami o sterowaniu burtowym. Zostały one zaprezentowane podczas konferencji online w dniu 11 marca.

Nowe modele łyżek przesiewająco-kruszących firmy MB Crusher - nazwane MB-HDS207 i MB-HDS212, należą do nowej generacji łyżek HDS i zostały stworzone z myślą o ułatwieniu zadań na wszystkich placach budowy, w tym recyklingu i separacji zanieczyszczeń pochodzących z gruzu rozbiórkowego.

Mniejszy model - MB-HDS207 waży 98 kg, dzięki czemu sprawdzi się we współpracy z minikoparką o masie operacyjnej od 1300 do 2800 kg. Z kolei model MB-HDS212 o masie 480 kg może być instalowany na midikoparkach i koparko-ładowarkach o masie roboczej od 5 do 10 t oraz na ładowarkach o masie od 4 do 10 t. Jest również kompatybilny z ładowarkami o sterowaniu burtowym.

– Nasze łyżki przesiewająco-kruszące zostały zaprojektowane z myślą o uproszczeniu pracy. Dzięki naszym rozwiązaniom użytkownik ma większą kontrolę podczas faz załadunku i sortowania, co ułatwia wykonanie zadania. Nie tylko to, ale również kształt łyżki zwiększa wydajność pracy. Łyżki HDS posiadają szczelną pokrywę zaprojektowaną tak, aby wytrzymała długotrwałe użytkowanie, a także chroniła istotne części maszyny przed materiałami takimi jak brud i piasek. Ta sama osłona chroni śruby i obudowy boczne, gwarantując minimalny czas przestoju i możliwość ciągłej pracy – poinformowała podczas konferencji firma MB Crusher.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.