Nowa kwatera główna Haulotte

Data publikacji:

Firma Haulotte oficjalnie przeniosła się do swojej nowej siedziby. Kwatera główna francuskiego producenta znajduje się w m. Lorette niedaleko Lyonu.

Zobacz także: 15% mniej paliwa z Volvo L150H

Po 17 miesiącach budowy, na 7,5-akrowej działce nieopodal autostrady A47 powstał nowy, okazały trzypiętrowy kompleks zaprojektowany przez biuro architektoniczne Eutopia. Kompleks składa się z trzech budynków, które zostały nazwane: „Europa-Afryka”, „Ameryka” i „Azja-Pacyfik”, co odzwierciedla działalność firmy na całym świecie.

Połączone dużym przeszklonym dachem i chodnikami, budynki oferują jasne przestrzenie wewnętrzne z powierzchniami przeznaczonymi do interakcji, które zachęcają do wspólnej pracy w najnowocześniejszym komforcie cieplnym i akustycznym. W ramach nowej „Akademii Haulotte” zaprojektowano centrum biznesowe, które ma przyjmować klientów i prowadzić szkolenia.

Cały kompleks został zaprojektowany tak, aby był jak najbardziej przyjazny dla środowiska i zawierał stacje ładowania pojazdów elektrycznych na parkingu. W sąsiedztwie kompleksu znajduje się 2,5 tys. m² zadaszonej powierzchni przeznaczonej na prace badawczo-rozwojowe, a także salon wystawowy dla klientów i pracowników.

– Nowa siedziba to ważna inwestycja, która otwiera nową erę w historii Haulotte. Ten nowy krok jest częścią transformacji naszej grupy w kierunku stworzenia centrali, która będzie odzwierciedlać jej wartości i strategię – powiedział Alexandre Saubot, dyrektor naczelny Haulotte.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atb 10/2020 - zamów:

Bezpłatny egzemplarz   prenumeratę

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.