[ATB] Nowości Allu

Nowa seria łyżek przesiewających Allu Veloci

Data publikacji:
Nowa seria łyżek przesiewających Allu Veloci

Firma Allu wprowadza do oferty nową serię łyżek przesiewających Veloci, przeznaczonych do koparek kompaktowych, ładowarek, ładowarek teleskopowych, ciągników i ładowarek o sterowaniu burtowym.

Powłoka łyżki przesiewającej Allu Veloci jest wykonana ze stali z całkowicie spawanymi połączeniami. Taka konstrukcja została przetestowana i zagwarantowana pod kątem maksymalnego obciążenia roboczego. Główne obszary zastosowań to: zagospodarowanie terenu, budowa obiektów użyteczności publicznej, zakłady zajmujące się recyklingiem, a także wynajem i dzierżawa maszyn.

Gwiazdy przesiewające w łyżkach Veloci są wykonane z materiału poliuretanowego, który umożliwia przesypywanie się materiału bez jego kruszenia lub rozdrabniania. Duże materiały i gruz pozostają w łyżce, a jednocześnie są oddzielone od materiałów nadających się do ponownego wykorzystania. Ta cecha jest szczególnie przydatna podczas kompostowania, gdy roślinność pozostaje w łyżce i jest oddzielona od materiału wielokrotnego użytku, a nie rozdrabniana w produkcie końcowym.

Seria Allu Veloci jest dostępna w 5 modelach o różnej wielkości, przeznaczonych do różnych zastosowań związanych z przesiewaniem, mieszaniem i napowietrzaniem. Wszystkie modele są wyposażone w dwa silniki hydrauliczne zapewniające maksymalną moc przerobową. Łyżki przesiewające Allu Veloci są wyposażone w podwójną podłogę, dzięki czemu są wytrzymałe i trwałe, nawet w trudnych warunkach i przy stosowaniu wymagających materiałów.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.