[ATB] Aktualności Apollo Vredestein

Nowy dyrektor działu opon Apollo Tyres

Data publikacji:
Guido Boerkamp

Firma Apollo Tyres mianowała Guido Boerkampa nowym dyrektorem działu opon rolniczych i przemysłowych - Off-Highway Tyres (OHT). Boerkamp zastąpi Ruuda Nijlanda, który przechodzi na emeryturę po ponaddziesięcioletnim okresie pełnienia tej funkcji w firmie. 

Boerkamp ma 27-letnie doświadczenie w sektorze OHT. Dołączył do firmy (wtedy znanej jako Vredestein) w 1995 r. jako specjalista ds. produktów w zakresie opon rolniczych i przemysłowych. Następnie pracował jako kierownik ds. produktu, kierownik ds. rozwoju działalności oraz przewodniczący grupy produktów, aby ostatecznie pokierować europejskim działem badawczo-rozwojowym zajmującym się oponami rolniczymi i przemysłowymi firmy Apollo Tyres. 

Na nowym stanowisku będzie nadzorował sprzedaż i marketing coraz szerszej gamy produktów rolniczych i przemysłowych marek Vredestein i Apollo, zarządzając dalszym rozwojem w całej Europie.

– Poświęciłem całą swoją karierę tej działalności: najpierw w firmie Vredestein przed przejęciem, a od tamtej pory w Apollo Tyres. Byłem świadkiem rozwoju firmy w momencie, gdy potrzeby sektora przemysłowych opon budowlanych i rolniczych zmieniały się w całej Europie

– powiedział Boerkamp.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.