[ATB] Aktualności

Serafin nowym dystrybutorem Dinolift w Polsce

Data publikacji:

Fińska firma Dinolift, specjalizująca się w produkcji podestów ruchomych, wyznaczyła firmę Serafin Maszyny na swojego nowego dilera w Polsce.

    Serafin nowym dystrybutorem Dinolift w Polsce

Przedsiębiorstwo z siedzibą w Przybysławicach, nieco na północ od Krakowa, zostało założone w 2005 roku i obecnie dostarcza sprzęt budowlany i rolniczy klientom w całej Polsce i innych częściach Europy Wschodniej. W ramach umowy partnerskiej firma będzie prowadzić sprzedaż i świadczyć usługi dla całej gamy lekkich podestów koszowych Dino, w tym modeli Dino 160XT II i Dino 280TXT 4x4.

– Cieszymy się, że kolejny wielki europejski producent zaufał naszej firmie. Polski rynek rozwija się bardzo dynamicznie, szczególnie branża budowlana. Ludzie chcą pracować wydajnie, bezpiecznie oraz przy użyciu innowacyjnych i nowoczesnych maszyn. Dinolift doskonale wpisuje się w te potrzeby i jestem pewien, że nasza współpraca będzie bardzo udana

– skomentował Andrzej Serafin, właściciel firmy Serafin Maszyny.

Komentując nawiązanie współpracy z firmą Serafin Maszyny Sven Wiese, kierownik regionalny w Dinolift, powiedział: – Bardzo cieszymy się na owocną współpracę z firmą Serafin Maszyny i cieszymy się, że jest ona naszym partnerem w globalnej sieci dystrybutorów Dino. Dla naszych klientów na polskim rynku oznacza to, że otrzymają doskonałą obsługę i profesjonalne wsparcie techniczne.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.