[ATB] Aktualności

Strategiczna współpraca Grammer z Granit Parts

Data publikacji:

Firma Grammer, renomowany producent siedzeń kierowcy i pasażera do terenowych pojazdów użytkowych, ciężarówek, autobusów i pociągów przyznał Granit Parts ze skutkiem natychmiastowym tytuł autoryzowanego partnera sprzedaży części zamiennych dla sektora pojazdów ciężarowych.

    Strategiczna współpraca Grammer z Granit Parts

Współpraca strategiczna obu firm dotyczy całej Europy, a Grupa Fricke, jako partner handlowy - przejęła odpowiedzialność za sektory techniki rolniczej, ogrodowej i komunalnej, maszyn budowlanych, pojazdów użytkowych i wózków jezdnych. Współpraca między dwoma partnerami ma w przyszłości zapewnić lepsze zaopatrzenie w produkty marki Grammer. Dodatkową korzyścią będzie również intensywna wymiana danych między obiema firmami w zakresie napraw i indywidualnych przeróbek.

Warto dodać, iż firma Granit może pochwalić się bogatym know-how w zakresie siedzeń do pojazdów, które znajduje odzwierciedlenie również w pracach warsztatu należącego do Centrum Serwisowego Granit. Przedsiębiorstwo swoim klientom oferuje, oprócz napraw, również przygotowanie konstrukcji i przeróbek na specjalne zamówienie. Oferta obejmuje również konfigurację oryginalnych siedzeń Grammer w ciągnikach, w których produkty jakości premium marki Grammer nie są częścią oryginalnego wyposażenia.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.