[ATB] Budownictwo

Targi na przekór pandemii

Data publikacji:

W dniach 1-4 lutego na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się kolejna edycja targów Intermasz, towarzysząca zresztą tradycyjnie targom Budma. Impreza ta odbyła się mimo sąsiedztwa na terenie MTP szpitala tymczasowego dla pacjentów z COVID-19.

    intermasz

Pośród ekspozycji Budmy 2022 zobaczyliśmy szereg najnowszych rozwiązań przygotowanych przez wystawców w ramach salonów tematycznych. Były tam rzecz jasna również stoiska firm prezentujących maszyny budowlane. Jednak firm maszynowych tradycyjnie już nie było zbyt wiele, a poza tym na ich stoiskach panował względny spokój. Na plus organizatorów można za to zaliczyć organizację I Finału Ligi Mistrzów Operatorów - partnerem merytorycznym tej części było Centrum Szkolenia Operatorów Sigma.

Jeśli zatem potraktować te targi jako nieco milszy przerywnik „COVID-owej” rzeczywistości, to można uznać Intermasz za jakiś sukces. Przełomu jednak brak, czego dowodzi choćby dość ograniczona ilość wystawców z branży maszyn budowlanych, z których większość stanowiły firmy mające swoje siedziby w zachodniej części kraju. Jak będzie wyglądała kolejna edycja tej imprezy? Przekonamy się o tym już w dniach 31 stycznia - 3 lutego 2023 r.

GA

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.