[ATB] Nowości

Telematyka w wozidłach Mecalac

Data publikacji:

Firma Mecalac rozszerzyła dostępność własnego systemu telematycznego MyMecalac Connected Services. Jest on dostępny również w przypadku najnowszych miniwozideł budowlanych z serii MDX i TA, zarówno opcja fabryczna, jak i zestaw modernizacyjny.

    Telematyka w wozidłach Mecalac

Dzięki możliwości zbierania danych o sprzęcie w czasie rzeczywistym  MyMecalac Connected Services stanowi inteligentne rozwiązanie umożliwiające zdalne zarządzanie flotą i utrzymanie jej w zoptymalizowanej wydajności. Jest to możliwe dzięki śledzeniu zużycia paliwa i produktywności, ustawianiu przypomnień serwisowych, alertom konserwacyjnym, zdalnej diagnostyce i geofencingowi.

Usługa, w ramach której mieści się rozbudowany portal internetowy i praktyczna aplikacja mobilna, zapewnia efektywne narzędzie do zarządzania maszynami i jest bardzo pomocna w dalszym wydłużeniu czasu sprawności sprzętu i maksymalizacji produktywności. Trzeba przy tym podkreślić, że rozwiązanie to zwraca uwagę na maszyny wymagające natychmiastowej opieki, przez co pozwala serwisantom być o krok przed potencjalnymi awariami.

Kontrola dostępu

Oprócz możliwości telematycznych MyMecalac Connected Services obejmuje również moduł startowy z kodem cyfrowym. Jako klawiatura immobilizera, urządzenie wymaga od operatorów wprowadzenia określonego kodu przed uruchomieniem silnika. Dzięki możliwości przypisania konkretnego kodu do każdego użytkownika, zmiany kodów w czasie i parametrów wygaśnięcia programu, digicode zapewnia pełną kontrolę dostępu do maszyny. Blokuje to możliwość obsługi maszyny przez osoby nieuprawnione, co ma pierwszorzędne znaczenie szczególnie w przypadku flot wynajmowanych.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.