Yanmar W kolorze Premium Red

Data publikacji:
Yanmar W kolorze Premium Red

Firma Yanmar Compact Equipment we wszystkich maszynach marki Yanmar wprowadziła kolor lakieru Premium Red. Maszyny w tej kolorystyce zostały po raz pierwszy wprowadzone w 2020 r. na rynku północnoamerykańskim, a w 2022 r. wchodzą na rynki: EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka), AOLA (Azja, Oceania, Ameryka Łacińska) oraz Japonii.

Nasi dilerzy i nasi klienci naprawdę lubią nowy kolor. Wszyscy uważają, że Premium Red przyciąga uwagę na placu budowy i tak jak jakość i niezawodność naszych produktów wyróżnia się na tle konkurencji, w morzu żółtych konkurencyjnych maszyn w Ameryce Północnej nasz kolor Premium Red również się wyróżnia - powiedział Jeff Pate, dyrektor sprzedaży Yanmar Compact Equipment North America.

Odejście przez firmę Yanmar od wcześniej obowiązującego, a doskonale znanego żółtego koloru, nie stanowi wyłącznie kosmetycznej zmiany.

– Yanmar Compact Equipment jest na drodze transformacji. Chcemy być światowym liderem w dziedzinie Compact Equipment i z pomocą naszych partnerów dilerskich dostarczać zrównoważone rozwiązania biznesowe dla naszych klientów i społeczeństw, w których działają. Nasze przejęcia z ostatnich kilku lat są teraz w pełni zintegrowane ze zharmonizowanym sposobem pracy Yanmar CE, ze wspólnymi procesami i koncentracją na kliencie w całym naszym rozszerzonym portfolio produktów i usług. Premium Red jest dla nas jasnym sygnałem, że jesteśmy jedną firmą, z jasną strategią produktową. Ale nasza transformacja wykracza daleko poza nasze maszyny, rzucamy wyzwanie naszemu sposobowi myślenia i pracy, aby przekształcić nasze produkty, naszą działalność i naszą markę, aby stworzyć jeszcze większą wartość dla naszych klientów

– wyjaśnił Giuliano Parodi, prezes zarządu Yanmar Compact Equipment.

W ramach transformacji produktu Yanmar CE pracuje obecnie nad kilkoma technologiami alternatywnych paliw i układów napędowych, a ostatnio zaprezentował swój pierwszy prototyp minikoparki elektrycznej SV17e (przedstawicielka segmentu 1,5-2 t), dedykowanej do klientów na rynku europejskim.

– Nasz prototyp ma duże znaczenie, ponieważ demonstruje naszą zdolność do przeniesienia jakości i niezawodności naszej wysoko cenionej technologii silników konwencjonalnych na arenę elektryfikacji

– wyjaśnił Cedric Durand, dyrektor ds. zarządzania produktem EMEA.

W ramach transformacji biznesowej Yanmar Compact Equipment kontynuuje inwestycje w infrastrukturę produkcyjną oraz w rozszerzanie globalnej sieci sprzedaży, aby zwiększyć bliskość do klientów, skrócić czas realizacji zamówień i poprawić jakość usług. Zmiana koloru na Premium Red zbiega się z wprowadzeniem nowego tagline`u „Together We Build”.

– Naszym celem, wraz z naszymi partnerami dilerskimi, jest budowanie silniejszych relacji i tworzenie jeszcze większej wartości dla klienta. „Together We Build” naprawdę podkreśla nasze zaangażowanie w przekształcanie Yanmar CE i z pomocą naszych dilerów skupienie się na tworzeniu nowych i ekscytujących doświadczeń dla naszych klientów

– powiedział prezes Parodi.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.