[ATB] Aktualności

eRobocze Show. Weekend pełen atrakcji

Data publikacji:
eRobocze Show. Weekend pełen atrakcji
eRobocze Show. Weekend pełen atrakcji
eRobocze Show. Weekend pełen atrakcji
eRobocze Show. Weekend pełen atrakcji
eRobocze Show. Weekend pełen atrakcji
eRobocze Show. Weekend pełen atrakcji

Prawie 100 wystawców specjalizujących się głównie w sprzedaży maszyn budowlanych wzięło udział w 12. edycji targów eRobocze Show. Udana impreza odbyła się w dniach 26-27 maja w Lubieniu Kujawskim.

W tej imprezie przede wszystkim biorą udział przedsiębiorcy budowlani oraz dystrybutorzy wiodących marek i sprzętu budowlanego w Polsce - ale wśród nich nie brakuje także użytkowników/operatorów maszyn roboczych. Mogli oni w praktyce porównać ponad 300 maszyn i sprzętu wielu marek dostępnych w jednej lokalizacji. Wszystko to na powierzchni ponad 5 ha.

Podczas imprezy zaprezentowane zostały maszyny, urządzenia i rozwiązania, bez których trudno sobie wyobrazić nowoczesny plan budowy: koparki gąsienicowe, koparki kołowe, koparko-ładowarki, ładowarki burtowe, ładowarki kołowe, ładowarki teleskopowe, maszyny przeładunkowe, minikoparki, równiarki, spycharki czy wozidła. Specjalne pokazy maszyn w ramach eRobocze Show Arena przygotowały firmy: LiuGong Dressta Machinery, Mecalac Polska i Yanmar Construction. Swoją światową premierę miała zaś koparka gąsienicowa KX085-5 marki Kubota (więcej na s. 32-33).

W Lubieniu Kujawskim odbyły się również zawody w ramach Polskiej Ligi Operatorów, organizowane przez Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych Operator. W konkurencjach rozgrywanych na koparko-ładowarce zwyciężyli: Paweł Andrzejewski, Adam Kaczor i Rafał Sitek, zaś na koparce - Paweł Andrzejewski, Łukasz Dominiak i Dariusz Malarski.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą fotorelacją i filmem nagranym podczas tej wystawy.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.