[ATB] Aktualności Haulotte

Haulotte z nagrodą Mat d’Or 2022

Data publikacji:
Haulotte z nagrodą Mat d’Or 2022

W Paryżu odbył się finał kolejnej edycji konkursu Mat d’Or 2022. Z tej okazji przegubowe podnośniki elektryczne Sigma 16 i Sigma 16 Pro otrzymały znak „innowacyjnego sprzętu” przyznawany przez specjalistów z branży budowlanej.

Warto dodać, że to już trzeci rok z rzędu firma Haulotte zdobyła nagrodę Mat d’Or w kategorii urządzeń dźwigowych. To wydarzenie organizowane przez firmę Sageret, zajmującą się katalogiem budowlanym, nagradza najlepszy sprzęt i narzędzia przeznaczone dla branży budowlanej. Z oceną 4,7/5, modele Sigma 16 i Sigma 16 Pro zostały uznane za „Innowację roku”.

Jury, złożone z ekspertów technicznych z branży budowlanej i dziennikarzy specjalistycznych, było pod dużym wrażeniem ich dużej powierzchni roboczej, możliwości wykonywania ruchów równoległych, zwinności w pomieszczeniach i na zewnątrz oraz niemal zerowej obsługi. Wprowadzone na rynek w 2021 roku dwa przegubowe podnośniki elektryczne przegubowe integrują wysokie standardy jakości firmy Haulotte i łączą w sobie produktywność, komfort i bezpieczeństwo.

– Wszechstronne i łatwe w obsłudze wysięgniki przegubowe Sigma 16 i Sigma 16 Pro spełniają wszystkie wymagania dotyczące pracy na wysokości do 16 m. Ta nagroda to wielkie uznanie na szczeblu krajowym

– skomentował Eugénie Viard Gaudin, menedżer produktowy w firmie Haulotte.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.