[ATB] Aktualności Sennebogen

Premiery Sennebogen na targach IFAT

Data publikacji:
Premiery Sennebogen na targach IFAT

W dniach od 30 maja do 3 czerwca 2022 r. odbędą się w Monachium targi gospodarki wodno-ściekowej, odpadowej i surowcowej IFAT. Podczas tej imprezy swoją premierę będą miały również maszyny firmy Sennebogen. Zwiedzający będą mieli okazję zobaczyć moc nowych urządzeń w akcji podczas Dni Demonstracyjnych VDMA, a przedstawiciele firmy zademonstrują ich możliwości w zakresie recyklingu biomasy i materiałów budowlanych.

Targi IFAT wyznaczają znaczące standardy dla przyszłości branży recyklingu i z tego względu Sennebogen zaprezentuje właśnie tam swoje nowe maszyny zasilane akumulatorami. Będzie to zupełnie nowa, 19-tonowa maszyna do przeładunku materiałów, 22-tonowa koparka przeznaczona do materiałów recyklingowych z serii G, a także 4-tonowa ładowarka teleskopowa 3.40 G, która właśnie została wprowadzona na rynek.

Nowe, najnowsze

Niemiecki producent uzupełnia swoją serię elektryczną o modele wolnobieżne, dzięki nowym zasilanym akumulatorowo podnośnikom do materiałów. Za sprawą wymiennych, mobilnych akumulatorów mogą one pracować nawet wtedy, gdy maszyna jest podłączona do sieci elektrycznej w celu doładowania. Rozwiązanie to usprawnia znacząco pracę w terenie, zmniejsza czas przestojów i ogranicza całkowite koszty.
Swoją targową premierę obchodzić będzie również wprowadzona niedawno na rynek ładowarka teleskopowa 4 t Sennebogen 3.40 G.

Jest to niewielka maszyna przeznaczona do dużych zadań w tartakach, firmach recyklingowych, pracach komunalnych i w przemyśle. Łączy w sobie kompaktowe wymiary z wysoką wydajnością, zasięgiem i uproszczonym serwisem. Oprócz imponujących parametrów dotyczących wydajności i wysokości składowania 7,7 m, ładowarka może pochwalić się również podnoszoną kabiną Multicab. Dzięki możliwości podnoszenia kabiny na wysokość 4,1 m, operator maszyny uzyskuje doskonały widok na obszar roboczy w pełnym zakresie 360°. W ten sposób nie tylko zwiększono możliwości operacyjne maszyny, ale poprawiono przy tym bezpieczeństwo pracy.

Trzecią z prezentowanych nowości będzie kolejna generacja popularnej, 22-tonowej kompaktowej maszyny do transportu materiałów, załadunku i sortowania Sennebogen 818 E serii 8.22 G. Model ten imponuje zarówno doskonałą wydajnością działania i swoim zasięgiem, ale także - co równie ważne - oferuje maksymalny komfort i bezpieczeństwo operatora.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.