Nowości

Unowocześnianie adaptera rozrzucającego w rozrzutnikach Bergmann

Data publikacji:

W nowym sezonie firma Bergmann wprowadza do sprzedaży w niewielkiej liczbie egzemplarzy pilotażową serię zmodyfikowanej dolnej części klapy tylnej rozrzutników uniwersalnych od serii TSW 5210 S/W wzwyż. 

    Unowocześnianie adaptera rozrzucającego w rozrzutnikach Bergmann

W przyszłości regulacja będzie nadal standardowo przeprowadzana ręcznie za pomocą centralnie zamontowanego trzpienia gwintowanego, a nie jak dotychczas za pomocą dwóch trzpieni gwintowanych, zamontowanych z boku. Opcjonalnie regulacja będzie możliwa również hydraulicznie z fotela kierowcy. Ponadto kształt ogranicznika rozrzutu zoptymalizowano, by zapewnić większą precyzję rozrzutu nawozu na obrzeżach pola. Kształt ogranicznika rozrzutu przejęto z adaptera z szerokim rozrzutem V-Spread.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

Pokaz ładowarki Venieri 1.63D TL, minikoparki Messersi M16U i M28U


On 'Play' external media is loaded and the privacy policy of YouTube applies

Pokaz maszyn Mecalac: 8MCR, 9MWR, AS750 i Revotrack 9 w akcji na placu testowym


On 'Play' external media is loaded and the privacy policy of YouTube applies

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.