[ATB] Aktualności Kilotou Polska

Bezpieczny tydzień na placu budowy

Data publikacji:

Porozumienie dla Bezpieczeństwa w Budownictwie po raz kolejny zorganizowało tzw. Bezpieczny Tydzień. Ósma edycja tej szczytnej akcji sygnowana została hasłem „Koniecznie Bezpiecznie wróć do domu!”. Misją generalnych wykonawców jest ograniczenie liczby wypadków na budowach poprzez propagowanie kultury bezpieczeństwa, uświadamianie niebezpieczeństw związanych z pracą na budowie oraz zapobieganie ryzykom i wypadkom.

W przedsięwzięciu tym uczestniczą również firmy z branży technicznego zaopatrzenia budownictwa. Wystarczy powiedzieć, iż pracownicy Kiloutou - eksperci techniczni oraz specjaliści ds. bezpieczeństwa we współpracy z partnerami handlowymi Hilti i Milwaukee, a także firmą Alerta, aktywnie wspomagali sygnatariuszy Porozumienia w organizacji prelekcji dotyczących bezpiecznej pracy ze sprzętem budowlanym, pokazów oraz szkoleń z zakresu bezpieczeństwa.

Oczywiście to nie przypadek, bo jedną z podstawowych wartości Grupy Kiloutou - jednej z czołowych wypożyczalni sprzętu budowlanego w Europie oraz partnera handlowego wielu firm wykonawczych, jest troska o bezpieczeństwo oraz odpowiedziany rozwój.

W efekcie Kiloutou Polska zdecydowało się dołączyć do tego wydarzenia - firma była obecna na jednych z największych i najbardziej rozpoznawalnych placach budowy w kraju. Łącznie przeszkolonych zostało ponad 1000 osób, którym zaprezentowano ponad 100 jednostek sprzętowych.

– Chcemy bardzo serdecznie podziękować naszym klientom za zaproszenie nas do współorganizowania tego wydarzenia i za wysiłek jaki wkładają w poprawę bezpieczeństwa na budowach sukcesywnie od wielu lat. Wiemy, że jest jeszcze wiele do zrobienia, ale pracując razem na pewno osiągniemy sukces

- komentuje Radosław Widłak, kierownik ds. kluczowych klientów w Kiloutou Polska.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.