[ATB] Aktualności

Boels podpisuje zamówienie JCB o wartości 29 mln €

Data publikacji:

Boels Rental złożyło największe w historii zamówienie w JCB, zamawiając 445 ładowarek teleskopowych Loadall oraz mini i mikro koparek o wartości 26 milionów funtów (29 milionów euro). Maszyny obejmują Loadall w zakresie od 525-60 do 540 V 180, a także koparki midi 55Z i 86C, a także mikro koparki. Dołączą do flot Boels Rental w całej Europie, w tym w Belgii, Holandii, Niemczech, Polsce, Słowacji, Austrii i we Włoszech.

    zespół boels i jcb

Wszystkie maszyny będą wyposażone w system telematyczny LiveLink JCB.

Guy Cremer, dyrektor ds. Wynajmu flot, Guy Cremer, powiedział:

„Firma Boels Rental stała się jedną z największych w Europie wypożyczalni sprzętu. Przez lata JCB wykazała się dużym zrozumieniem naszego sektora i opracowała wiodącą na rynku gamę produktów dostosowanych do branży wynajmu. Nasi klienci lubią maszyny JCB ze względu na ich niezawodność i innowacyjność. Jestem pewien, że dodanie telematyki LiveLink jeszcze bardziej zwiększy ich wartość”.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.