[ATB] Aktualności Quantron

Elektryczne pojazdy Q-Elion firmy Quantron

Data publikacji:
Elektryczne pojazdy Q-Elion

Firma Quantron została założona w 2019 r., a jej celem są rozwiązania dedykowane dla e-mobilności w miastach oraz w regionalnym transporcie pasażerskim i towarowym. Quantron jest partnerem handlowym austriackiego producenta MUP Technologies GmbH, oferuje pojazd Q-Elion w dwóch seriach: jako nośnik wyposażenia w serii M i jako transporter w serii T.

Bezemisyjne i ciche pojazdy mają szerokość przejazdu zaledwie 1,6 m i dzięki temu mogą bez problemu poruszać się po wąskich uliczkach, chodnikach i korytarzach. Całkowicie elektryczny Q-Elion oferuje szeroki zakres zastosowań w połączeniu z kompaktową konstrukcją.

Duży wybór dodatkowego osprzętu sprawia, że idealnie sprawdzą się podczas podlewania, zamiatania ulic, koszenia trawników oraz w transporcie. Oba pojazdy są w klasie rejestracyjnej N1 o maksymalnej dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t więc jedynym wymaganiem do ich prowadzenia jest prawo jazdy klasy B. Pojazdy Q-Elion charakteryzuje się również montażem wysokiej jakości, niskim kosztem eksploatacji oraz łatwą obsługą i serwisem.

Seria T to połączenie kompaktowej konstrukcji i dużej ładowności do 1,4 t. Transporter Q-Elion otrzymuje kolejne plusy za zasięg do 205 kilometrów i maksymalną prędkość 65 km/h, a to oznacza, że ​​bez problemów może poruszać się po drogach publicznych. Pojazd ten przeznaczony jest do zadań w usługach dostawczych, centrach logistycznych, centrach ogrodniczych, fabrykach itd.

Seria M to wszechstronna maszyna dla firm usługowych, prac komunalnych oraz na place budowy. Zapewnia maksymalną prędkość 65 km/h, a do tego oferuje specjalne opcje osprzętu. Pojazd można wyposażyć np. w ramię nawadniające + zbiornik na wodę lub kosiarkę do pielęgnacji zieleni. Maszyna jest też odpowiednio zwrotna, a dzięki dużemu zasięgowi do 255 km nadaje się do prac porządkowych lub konserwacji dróg.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.