[ATB] Technika Peri

Naprawy deskowań w ofercie Peri

Data publikacji:
Deskowanie peri

Renomowany dostawca deskowań i rusztowań - firma Peri, poszerzyła swoją ofertę o usługi w zakresie naprawy deskowań. W przypadku Peri Polska stanowi to naturalne uzupełnienie dotychczasowej oferty - firma posiada 5 centrów logistycznych w kluczowych lokalizacjach w naszym kraju, wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt, umożliwiający świadczenie usług na wysokim poziomie.

Zakup deskowań z założenia powinien być opłacalną inwestycją, o co nie jest łatwo, gdyż stanowi zwykle spore obciążenie finansowe dla wykonawcy czy wypożyczalni. A tymczasem podczas eksploatacji elementy deskowań są narażone na duże obciążenia, zniszczenia i trudne warunki atmosferyczne - tym bardziej, że właściciel firmy nie zawsze ma wpływ na to jak są one użytkowane czy magazynowane. Należy zatem pamiętać, że odpowiednie użycie narzędzi w trakcie montażu, demontażu oraz poprawne składowanie i transport na pewno przedłużą czas użytkowania deskowań.

Wiedza, fachowcy i sprzęt

Jednak nawet przy prawidłowym użytkowaniu regularna konserwacja jest absolutnie konieczna, aby móc uzyskać odpowiedni rezultat wykonywanych robót i przedłużyć przydatność deskowań do dalszej pracy, a co za tym idzie, oszczędzić czas i pieniądze.

– Nasz serwis dysponuje wiedzą, fachowcami i najnowocześniejszymi maszynami pozwalającymi na przywrócenie deskowań Peri do odpowiedniego stanu. Do napraw stosowane będą wyłącznie oryginalne części. Są one dostosowane do rodzaju deskowań Peri i spełniają najwyższe standardy

– wyjaśnia Daniel Charubin, dyrektor ds. logistyki Peri Polska.

Oferta serwisu firmy Peri zawiera trzy warianty naprawy do wyboru: zakup poszycia i akcesoriów do samodzielnej wymiany, zakup poszycia i zlecenie jego wymiany, a także zlecenie remontu generalnego. Poza tym Peri daje też możliwość zlecenia transportu materiału, w ramach opcji door-to-door, a także podczas naprawy klient na bieżąco jest informowany o jej statusie. Usługę serwisową Peri można łatwo i szybko zamówić online.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.