[ATB] Aktualności

Oferta finansowania fabrycznego Santander Leasing

Data publikacji:

Od stycznia br. klienci zainteresowani zakupem maszyn i urządzeń firmy Pronar, dla rolnictwa, usług komunalnych i branży odpadowej, mogą skorzystać z atrakcyjnego programu finansowania fabrycznego oferowanego przez Santander Leasing.

Finansowanie fabryczne Pronar oferowane przez Santander Leasing jest wygodnym rozwiązaniem pozwalającym znacznie szybciej i na atrakcyjnych warunkach cenowych zakupić nowe maszyny. Klienci mogą skorzystać z oferty nieoprocentowanych pożyczek w dwóch wariantach: na 7 lub 13 miesięcy oraz z pożyczki elastycznej, która zakłada nawet 6-miesięczną karencję w spłacie oraz możliwość finansowania do 120 miesięcy z atrakcyjnym oprocentowaniem.

– Chcieliśmy dać naszym klientom prostą i możliwie najkorzystniejszą ofertę zakupu maszyn. Jestem przekonany, że razem z partnerami z Santander Leasing osiągnęliśmy ten cel, oferując odbiorcom najlepszy na rynku system finansowania fabrycznego

– mówi Marcin Nowotka, dyrektor ds. handlu i marketingu Pronaru.

Klienci, oprócz specjalnej oferty programu finansowania Fabrycznego Pronar, mogą również skorzystać z szerokiej gamy produktów ubezpieczeniowych, np. ubezpieczenia GAP, które zapewnia ochronę przed stratą finansową w przypadku kradzieży lub zniszczenia finansowanego środka trwałego, czy też ubezpieczenia Bezpieczna Rata zapewniającego spłatę raty w wypadku nieprzewidzianych wydarzeń losowych.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.